Hydroflex - výroba

Systém výstavby domov    MODUL - OGS

Izolácie stavieb s.r.o. - Hydroflex ako firma z tradíciou v pokračovaní špeciálnych technológií firmy STROJ-MONT VMT a Montostroj Bratislava  vo vývoji a predaji stavebných technológií, je spoločnosťou so širokým predmetom činnosti. Špecializuje sa na výrobu a predaj nielen samostatných materiálov, ale vyvíja aj stavebné systémy  či už na báze oceľových konštrukcií alebo penobetónových konštrukcií.

 

           

           

                                   

Takmer desať rokov trvajúci výskum a vývoj priniesol pre Hydroflex výsledok v podobe univerzálneho stavebného systému MODUL, ktorý je vhodný na výstavbu budov. Z tohto systému je možné realizovať výstavbu nielen nízko podlažných rodinných domov, ale aj komerčných priestorov vo viacpodlažných objektoch. Modul systém je prekvapujúco jednoduchý. Každá stavba je postavená z Modul blokov. Veľké, ale nízkohmotnostné bloky sú vyrobené mimo stavby. Na stavenisko sú dopravené, aby z nich bola postavená budova. Modul je možné prirovnať k zhotoveniu dobre navrhnutého puzzle, alebo k obrím lego kockám.

        

ČO JE MODUL - OGS  ?

 

MODUL - OGS - Systém je:

 

1 / Výhodný: Stavebný systém Modul ponúka rýchlosť a efektívnosť konštrukcie oceľových rámov s výhodami klasického muriva.

2 / Pokrokový: Modul využíva konvenčné stavebné materiály ako galvanizovaná oceľ, super ľahký betón a ostatné materiály inovatívnou metódou.

3 / Jednoduchý a rýchly: Vo výrobnej fabrike vyhotovené steny, podlahové a stropné diely zvyšujú ekonomiku stavby a umožňujú rýchlu realizáciu samotnej stavby.

4 / Variabilný v dizajne a ukončení: Modulárny systém prefabrikovaných dielov umožňuje nekonečnú variabilitu dizajnu. Samotná montáž umožňuje rozmanitosť výsledných úprav, ktorými sa eliminuje panelový výzor.

5 / Kvalitný: Vysoká tepelná a zvuková izolácia, konštrukčná integrita odolávajúca vetru so silou hurikánu a zemetraseniam, kombinovaná s vysokou životnosťou všetkých prvkov ponúka nezvyčajnú kvalitu.

6 / Modul je tiež kompletným stavebným systémom: pokiaľ ostatné stavebné systémy ponúkajú stenové, stropné alebo strešné systémy jednotlivo, Modul zahŕňa všetky tri stavebné komponenty.

 

Stenové panely: ľahká galvanizovaná oceľová forma zaručuje prefabrikovanú presnosť stenového panelu. Vnútro, resp. výplň zabezpečuje tepelnú a zvukovú izoláciu. Typickou výplňou sú ľahké cementové hmoty. HDS vláknom spevnené, na stavenisku aplikované, nehorľavé, kvalitné prvky v hrúbke 12 -15 mm z oboch strán poskytujú extra nárazovú odolnosť. V chladných oblastiach sa HDS vlákno nahrádza prídavnou tepelnou izoláciou z vonkajšej strany steny.

 

Podlažia poschodí a strechy: Ľahké rámy z galvanizovanej ocele tvoria obvodové a spevňujúce piliere z prefabrikovaných častí. Panel z ocele je vyplnený izolačnou hmotou a natretý LDS vláknom na spevnenie vrstvy. Podlahy sa na stavenisku tvoria z ľahkého betónu. Strešný systém je na stavbe natretý izolačným materiálom a ochrannými strešnými povrchovými úpravami (môže sa tiež použiť šindeľ alebo iná strešná krytina).

  

         

 

Niečo o materiáloch HILTI

05.03.2015 08:59
Prichádza revolúcia v kotvení Skrutka do betónu HUS3 dstavujeme HUS3: tretiu generáciu samorezných skrutiek do betónu. HUS3 nastavuje latku na poli inovácií kotevných systémov. Kotevná skrutka dokáže preniesť rovnaké alebo väčšie zaťaženie ako prievlakové kotvy. Je...
05.03.2015 08:57
Nové búracie kladivo TE 1000-AVR Rekordman vo váhovej kategórii do 13kg! Vyskúšajte TE 1000-AVR zdarma na stavbe Chcete si vyskúšať TE 1000-AVR priamo na vašej stavbe? Kliknite tu pre predvedenie stroja...
05.03.2015 08:56
Jeden stroj na všetko Hilti DX 2 Bezkonkurenčný výkon a životnosť. Predstavujeme DX 2, nový stroj pre prachom poháňanú priamu montáž. Uľahčuje a urýchľuje široké spektrum aplikácií stáleho i dočasného upevňovania do betónu a ocele. DX 2 pracuje v akýchkoľvek podmienkach...

Kontakt

Izolacie stavieb s.r.o. - Hydroflex č.464
Rohožník
90638

0905543430 hydroflex@hydroflex.sk
To Top